Faraero - Farform Kariyer
Kariyer admin Aralık 30, 2022
En önemli sermayesi İnsan Kaynağı olan Faraero & Farform İnsan Kaynakları Politikamız;
Faraero & Farform’da Staj

Faraero & Farform, üniversitelerin ön lisans ve lisans ilkeleri eğitim gören öğrenciler için staj imkanı vermektedir. Bu stajyerlik programları kapsamında öğrencilerin üniversitede öğrendikleri gizli bilgiler uygulamalarını görmelerine yardımcı olmak ve iş yaşamı hakkında genel fikir sahibi olmaları amaçlanmaktadır.

Faraero & Farform olarak sizlerin iş yaşamına davet ediyoruz ve farklı bir bakış açısı edinmeye davet ediyoruz. Staj süresice kişisel ilgilerini ve güçlü yanlarınızı keşfedebilir aynı zamanda uzmanlarımızı gözlemleyerek bir alan üzerinde kapsamlı bir anlayış kazanabilirsiniz.

Ofis stajyer alımlarını yaz dönemi için Mayıs ayında, kış dönemi için ise Eylül ayında geçirdiğinde, staj sürelerinin kullanım yoğunluğu ve ihtiyaçları belirlenmektedir.

Staj başvurusu için İş Başvuru Formunu doldurabilirsiniz.

Adsız tasarım (3)
İnsan Kaynakları Uygulamalarımız

Başvuru ve İşe Alım
Adaylarımızda özel olarak talep edilen özellikler: Kurumumuzun stratejisi ve hedefi doğrultusunda kişisel ihtiyaçlarımızı ve rollerimizin özelliklerini göz önünde bulundurmak ve uygun adayları bünyemize almak üzere toplu katılımlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Adaylarımızda özellikle talep edilen özellikler:
Eğitim Yönetimi

Çalışanlarımızın hem kendilerine hem de yaptıkları işe değer katarak, sürekli öğrenerek, gelişmelerini sağlamak temel amacımızdır. Bu amaçla Yıllık Gelişim Planları çerçevesinde eğitim ve gelişim programları planlanmaktadır.

Açık Pozisyonlar
Faraero - Farform Job Application
Faraero - Farform İş Başvurusu